Psichologinė pagalba
Labai dažnai psichologinės pagalbos ieškoma tuomet, kai visi išbandyti būdai nebepadeda, o mintys bei įvairūs išgyvenimai tiesiog pradeda trukdyti „gyventi“ – dirbti, miegoti, bendrauti, siekti savo tikslų ir pan.
Nėra vienos taisyklės kada kreiptis pagalbos į specialistą, kada ne.
Jeigu jaučiate, kad sunku vienam tvarkytis su kylančiais sunkumais, vidiniais išgyvenimais, nuotaikų kaita, prastėjančia savijauta – labai svarbu nelaukti, kol problema vis labiau gilės, trukdys jūsų kasdieniam funkcionavimui.
Kreiptis psichologinės pagalbos vertėtų kuo greičiau, nes psichologinė būsena yra viena iš pagrindinių veiksnių darančių įtaką fiziologinei būklei, darbingumui, bendrai žmogaus gyvenimo kokybei, santykiams su aplinkiniais žmonėmis.
Kiekvieno kliento situacija yra unikali, konsultacijų skaičius priklauso nuo problemos sudėtingumo ir kliento pastangų bei motyvacijos pokyčiams.
Psichologinė – psichoterapinė pagalbos proceso metu kuriama saugi erdvė leidžianti klientui išbūti savimi, pažinti save, mokytis naujų įgūdžių suvokiant savo jausmus, leidžianti atsiskleisti ir didinanti savo psichologinį atsparumą.
Psichologinę pagalbą paprastai teikia specialistas, turintis atitinkamą kvalifikaciją, ir pasiruošęs užklupus įvairiems sunkumams padėti rasti išeitis ir pasijusti geriau.